La Maison Ardoise

Vorig jaar vonden we in Herbeumont, diep in de Ardennen een leuk huis. We hebben de woning gekocht en ingericht naar onze smaak. Nu willen we het ook verhuren als vakantiewoning. De naam hebben we niet toevallig gekozen, de streek was ooit het mekka van de leisteen (ardoise).  Herbeumont is een rustig dorpje langs de Semois met alle faciliteiten. Zo is er een bakker, slager, superette, een tweetal restaurants, een dokter en een apotheker. Bertrix en Florenville liggen vlakbij. Ook de abdij van Orval met zijn trappistenbier is slechts op een halfuurtje rijden.

Het huis zelf hebben we grondig aangepakt. Alles kreeg een nieuw kleurtje, het sanitair en alle keukentoestellen zijn vernieuwd.

Er zijn drie ruime slaapkamers met nieuw kingsize boxsprings. Er zijn ook twee éénpersoonsbedden. Je kan er dus maximum met acht personen verblijven.

In de buurt zijn er eindeloze wandelmogelijkheden, mountainbikeroutes, kajakverhuur en een ideale uitvalsbasis om de echte Ardennen te verkennen!

Reserveren kan via de site van Airbnb, je kan ons huis ook ontdekken via onze Facebookpagina.

Voor meer informatie mail je naar lamaisonardoise@gmail.com

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.